“ İzmir’in Yeni Yatırım Merkezi ”

“COUNTRY PLUS Seyrek”, Üniversite ve Kolejlere ev sahipliği yapan Seyrek’ de, yatırımlarında sürekli kazanç sağlamak isteyenlere yönelik birbirinden farklı konsept projeleri ve çarşıları hayata geçirdi!

Modern Mimarisi, birbirinden farklı sosyal olanakları, çarşısındaki geniş dükkan yelpazesi, eş kalitede ki daireleriyle, deprem yönetmeliğine uygun yapılmış güçlü yapı stoğu ile “COUNTRY PLUS Seyrek” projeleri sizleri bekliyor.

“COUNTRY PLUS Seyrek” bölgenin değerli lokasyonlarına hakim olmakla birlikte 15.000 kişi kapasiteli Üniversite’ ye 1dk yürüme mesafesinde olup, Ekin Koleji  ve Yalı Okulları’na 1 km uzaklıktadır. İzmir-İstanbul Çevreyoluna 5dk, Menemen’e 10dk, Karşıyaka’ ya 15dk uzaklıkta %30 temiz havasıyla Seyrek devamlı gelişen bir yatırım banliyösü haline gelmiştir. İzmir Katip Çelebi Üniversitesi’ nin de bölgeye yakın olması “COUNTRY PLUS Seyrek” projelerini gözde yaşam merkezi yapmaktadır.

“İzmir’in Yeni Yatırım Merkezi  COUNTRY PLUS Seyrek FARKI!”  projelerinde deprem yönetmeliğine uygun olarak zeminlerde jet-grout ve zemin enjeksiyonu uygulamaları vardır. Radye-temel üzerine inşaa edilip, bohçalama, mantolama, zemin ve çatı izolasyonları yapılmıştır. Bölgeye doğalgaz’ ın gelmesiyle tüm projelerde (Isı Pay Ölçerli) merkezi doğalgaz sistemi bulunmaktadır. Isı İzolasyonu için; Bina dış cephesi bims bloklarla örülmüştür. Her blokda 8 kişi kapasiteli asansörler bulunmaktadır. Az katlı ve ferah yaşam alanlarına sahiptir. Dairelerin ıslak hacimlerinde; 1.sınıf granit, mermer ve seramik kullanmıştır. Mutfak Dolapları beyaz high-gloss mdflam’dır. Banyolarda sürgülü securit camlı duşakabin, clip-in tavan ve hilton havabo bulunmaktadır. Daire doğramalarında pvc ve çift ısıcam, dükkanlarda ise alüminyum doğrama kullanmıştır. Güvenliği arttırmak adına; Daire kapılarında çelik kasallı ve serenli  8 kitlenirli modern ve sağlam kaplamalı kapılar tercih edilmiştir. Görüntülü konuşma ses sistemiyle ve site bekçileriyle güvenlik üst düzeye çıkarılmıştır.

“COUNTRY PLUS Seyrek” 8 projesinden 4’ü olan VİTRİN, SUİTE,CORRIDOR ve UNIWAY projelerinde 2 sene gibi kısa bir zamanda kaba inşaat bitiminde konut satışları tamamlama başarısı göstermiş ve projelerinde yaşam başlamıştır. COUNTRY PLUS PALM 5. proje olarak satışı başlamakla beraber; PARK RESIDENCE, CENTER ve TRIO TREND Seyrek’ de ki yakın zaman da hayata geçecek diğer “COUNTRY PLUS” projeleridir.

İzmir’in köklü mimar ve mühendis kadrosunu bünyesinde barındıran “COUNTRY PLUS”                    

FRH YAPI MİMARLIK&İNŞAAT ve SERTÜRK İNŞAAT güvencesiyle yapılmaktadır.

Yatırımlarınızı kâra dönüştürmenin Vakti Geldi! Şimdi “COUNTRY PLUS Seyrek” i tercih edin yarınlarda sürekli gelir elde edin!