Country Plus Corridor Farkı
Adını dükkânları arasından Gediz Üniversitesi Hazırlık Kampüsüne geçiş sağlayan koridoru dolayısıyla alan Country Plus Corridor, üniversiteye 50 metre uzaklıktaki konumu ile ulaşım kolaylığı sağlıyor!
Country Plus Corridor’un huzur dolu sabah saatlerinde kahvaltınızı edebileceğiniz dükkânları ve Seyrek’teki en büyük 1+1 daireleri satışa sunuluyor!

Daire Özellikleri
2 bloktan oluşan Corridor, zemin katındaki 2 dükkânı ve kalan 3 katındaki 66 ve 67m2lik 1+1 24 dairesiyle Seyrek’te bir fark yaratıyor.
İsteyenlerin eşyalı olarak da tercih edebileceği Corridor dairelerinin tamamının mutfağında  3’lü ankastre set bulunuyor.

Corridor’a Güven!
Diğer yapılarımızda olduğu gibi, Country Plus Corridor’da da kapalı devre kamera sistemi ve dairelerdeki görüntülü diyafon sayesinde güvenlik en üst düzeyde tutulmaktadır.

Genel Özellikler
Radye temel üzerinde betonarme karkas yapısıyla yükselen Corridor’un dış cephesinde kompozit kaplama ve silikon cam giydirme cephe gibi  çağdaş ve özgün malzemeler kullanılmıştır. Binada doğal gaz merkezî ısıtma sistemi ve 6 kişi kapasiteli 2 asansör bulunmakta olup aydınlatma hareket sensörlü ünitelerle sağlanmaktadır.

Sosyal Olanaklar
Corridor,  A ve B blokları arasında yer alan havuzu, dinlenmek, eğlenmek ve spor yapmak isteyen her bireyin kullanımına sunuyor. Ayrıca Corridor dairelerinden birini tercih ederek terastaki yazlık sinema keyfinin tadını çıkarabilirsiniz.

DIŞ GÖRSELLER

İÇ GÖRSELLER

PLANLAR