Seyrek | Cadde

Seyrek | Cadde

“Üniversite’nin CADDE’si”

İzmir Bakırçay Üniversitesi’nin hemen yanında yer alan CADDE. 400 bağımsız bölümden oluşuyor. Üniversite, Kolej ve gelecekte ki yeni üniversite ve hastane projelerinin yanı sıra İzmir-Foça yolunun üzerinde olması, lokasyonu bakımında Seyrek’in en büyük ve en değerli arsasına sahip olması ve 650 metre anayol cephesiyle CADDE.. Seyrek’in en iyisi. 1+1 ve 2+0 Daire tipleri Üniversite Öğrencileri’ nin talepleri doğrultusunda arz edilmiş. Yüksek Kira beklentisi ve düşük amortisman sürecinin yanı sıra, Uygun Fiyat ve Ödeme Koşulları içinde barındırıyor.

Country Plus’ In Seyrek 7. Projesi Olan Cadde..

Country Plus Cadde 350 Konut 50 Ticari Alan’dan oluşuyor. İzmir Bakırçay Üniversitesi’nin hemen yanında yer alan Country Plus Cadde. Hem konumu itibariyle , hem de büyüklüğüyle Seyrek’ in en iyisi pozisyonunda. 650 metre Anayol Cepheli Cadde’de Ticari Alanlar büyük bir Çarşı’yı oluşturuyor. Konutlar da 1+1 ve 2+0 Daire Tipleri mevcut.

Cadde’ De Ticari Alanlar Çok Kıymetli

650 Metre anayol cepheli, İzmir Bakırçay Üniversitesi’nin hemen yanında yer alan CADDE. Ticari Alanlar’ın kıymeti yatırımcıların merceğinde. “Üniversite’nin CADDE’si” moddasıyla ön plana çıkıyor. 10.000 kişi potansiyelli İzmir Bakırçay Üniversitesi’ne, Ekin Koleji’ne ve yeni kurulacak olan Üniversite ve Hastane projelerinin merkezinde yer alan CADDE, Aynı zamanda İzmir-Foça yolunun üzerinde olmasıyla 12 ay boyunca enerjinin tavan yaptığı, değerinin hızla prim kazanan Seyrek’ de.

Yüksek Kira Getirisi, Düşük Amortisman Süresi, Uygun Fiyat Ve Ödeme Kolaylığı

Tamamen yatırım odaklı olan CADDE projesi, Yatırımcılarına Yüksek Kira Getirisi, Düşük Amortisman, Uygun Fiyat ve Ödeme Kolaylığı sağlıyor. Country Plus’ ın 7. projesi olan CADDE; Tüm ARGE ve fizibiliteleri iyi yapılıp yatırımcıya sunuluyor. Konut Bazlı Proje Kredisi ile yatırımcıya güven veriyor. Faizsiz Ödeme Seçenekleri ile yatırımcısına kolaylık sağlıyor.

galeri

Konum

İzmir – İstanbul Çevre Yoluna 5 Dakika

İzban’a 6 Dakika

Menemen’e 10 Dakika

Çiğli’ye 12 Dakika

Karşıyaka’ya 15 Dakika

daire planları

şimdi başvurun!

Projelerimiz hakkında detaylı bilgi almak için bize ulaşın!

Bilgi Almak İçin
formu doldurunuz