Seyrek | Uniway

Seyrek | Uniway

​Country Plus Uniway Farkı

Adını Gediz Üniversitesi Ana Kampüse gidiş yolu üzerinde olması dolayısıyla alan Uniway, üniversiteye sadece 100 metre uzaklıkta olan 3 yolun kesiştiği bir konumda yükseliyor! Country Plus Uniway’in avantajlı konumu sayesinde okulunuza yürüyerek gidip gelebilir; dairenizin aydınlık ve ferah olması sayesinde ise enerjinizi yitirmeden ertesi günü karşılayabilirsiniz.

Daire Özellikleri

Tel bloktan oluşan Uniway, 72 ve 78m2lik 2+1 daireleriyle öğrencilere ulaşımı kolay, zamanın keyifle geçeceği bir yaşam sunuyor! İsteyenlerin eşyalı olarak da tercih edebileceği Uniway dairelerinin tamamının mutfağında 3’lü ankastre set bulunuyor.

Uniway’e Güven!

Diğer yapılarımızda olduğu gibi, Country Plus Uniway’de de kapalı devre kamera sistemi ve dairelerdeki görüntülü diyafon sayesinde güvenlik en üst düzeyde tutulmaktadır.

Genel Özellikler Radye temel üzerinde betonarme karkas yapısıyla yükselen Uniway’in dış cephesinde kompozit kaplama ve silikon cam giydirme cephe gibi çağdaş ve özgün malzemeler kullanılmıştır. Binada doğal gaz merkezî ısıtma sistemi ve 6 kişi kapasiteli bir asansör bulunmakta olup aydınlatma hareket sensörlü ünitelerle sağlanmaktadır.

galeri

Konum

İzmir – İstanbul Çevre Yoluna 5 Dakika
İzban’a 6 Dakika
Menemen’e 10 Dakika
Çiğli’ye 12 Dakika
Karşıyaka’ya 15 Dakika

şimdi başvurun!

Projelerimiz hakkında detaylı bilgi almak için bize ulaşın!

Bilgi Almak İçin
formu doldurunuz