Seyrek | Vitrin

Seyrek | Vitrin

Country Plus Vitrin Farkı Adını

mimari yapısı ve stratejik konumundan alan Country Plus Vitrin, Seyrek’in kalbinin attığı yerde yükseliyor, hayata keyif katıyor! Gediz Üniversitesi Ana Kampüs binası ile Hazırlık Kampüs binasına eşit uzaklıkta yer alan Country Plus Vitrin, mağazaları, sosyal olanakları ve eş kalitede dizayn edilmiş daireleriyle hayalini kurduğunuz enerji dolu yaşamı sizlere sunuyor.

Daire Özellikleri

Vitrin, zemin katındaki dükkânları ve kalan 3 katındaki 53 m2lik 1+1, 76 m2lik 2+1 ve 93 m2lik 3+1 daireleri ile toplam 66 bağımsız bölümden oluşuyor. Farklı mimarisi sayesinde çarşı ve süs havuzunun yer aldığı iç avluya bakan aydınlık bir koridordan ulaşılan dairelerin hepsi ışık almaktadır! Vitrin, 1+1 dairelerini eşyalı olarak da tercih edebilme imkânı sunuyor. (Eşyalı dairelerde: Buzdolabı, ocak, davlumbaz, micro dalga fırın, su ısıtıcısı (kettle), bulaşık ve çamaşır makineleri, oturma grubu, 82 ekran LCD TV, televizyon ünitesi, yemek masası ve sandalyeler, yatak odası takımı ve dolap bulunmaktadır.

Vitrin’e Güven!

Country Plus Vitrin’de 24 saat görev yapan güvenlik görevlileri, kapalı devre kamera sistemi ve dairelerdeki görüntülü diyafon sayesinde güvenlik en üst düzeyde tutulmaktadır.

Genel Özellikler

Radye temel üzerinde betonarme karkas yapısıyla yükselen Vitrin’in dış cephesinde kompozit kaplama ve silikon cam giydirme cephe gibi çağdaş ve özgün malzemeler kullanılmıştır. Profesyonel yönetim tarafından idare edilen binada doğal gaz merkezî ısıtma sistemi ve 6 kişi kapasiteli 2 asansör bulunmakta olup aydınlatma hareket sensörlü ünitelerle sağlanmaktadır.

Sosyal Olanaklar Vitrin, konumu ve yapısı sayesinde birbirinden farklı pek çok sosyal olanağı bünyesinde barındırıyor. Gezinti alanları, kafeteryaları ve çarşısının yanı sıra Vitrin’de televizyon izleme alanı da bulunuyor. Pilates, fitness salonları ve sauna odası; masa tenisi, bilardo ve ayak bilardosu; playstation, tavla, dart, satranç ve langırt oynamaya yönelik alanları ile Vitrin, eğlenceli ve sağlık dolu günler vadediyor!..

galeri

Konum

İzmir – İstanbul Çevre Yoluna 5 Dakika
İzban’a 6 Dakika
Menemen’e 10 Dakika
Çiğli’ye 12 Dakika
Karşıyaka’ya 15 Dakika

şimdi başvurun!

Projelerimiz hakkında detaylı bilgi almak için bize ulaşın!

Bilgi Almak İçin
formu doldurunuz