Seyrek | Suite

Seyrek | Suite

​Country Plus Suite Farkı

Country Plus Suite, Gediz Üniversitesi Ana Kampüs binasına 95 metre uzaklıkta olması ile okula en yakın proje konumundadır. Country Plus Suite sosyal olanakları, çarşısı ve mimarisi ile öğrencilere keyifli yaşam alanı sunmaktadır.

Daire Özellikleri

87 daire 13 dükkan toplam 100 bağımsız bölüm, 3 ayrı bloktan oluşan Country Plus Suite; çarşısındaki dükkanları ve 1+0, 1+1, 1+1 dubleks daireleri Seyrek’te kazançlı yatırım yapmak isteyenlere sunuyor.

Suite’e Güven!

Güvenliğin üst seviyede tutulduğu Suite’te site giriş ve çıkışlarında 24 saat görev yapan güvenlik görevlileri ve kapalı devre kamera sistemi bulunmakta ve görüntülü diyafon sayesinde ekstra güvenlik sağlanmaktadır.

Genel Özellikler

Radye temel üzerinde betonarme karkas yapısıyla yükselen Suite’in dış cephesinde modern çağdaş ve özgün malzemeler kullanılmaktadır.Tüm bloklarda doğal gaz merkezî ısıtma sistemi ve 6 kişi kapasiteli asansör bulunmakta olup aydınlatma hareket sensörlü ünitelerle sağlanmaktadır.

Sosyal Olanaklar

Country Plus Seyrek, öğrencilerin yaşadıkları alanlarda sosyal olanaklardan hangilerine sahip olmak istediklerini analiz ederek 7 farklı projeyi haya geçirdi ve her birini farklı özelliklerle donattı.Country Plus Suite’te sunulan sosyal olanaklar konumu ve mimari yapısının özellikleri sayesinde çok çeşitli, çok eğlenceli! Cafelerinde ve gezinti alanlarındaki banklarda günün yorgunluğunu üzerinden atabilir;çarşısında tüm ihtiyaçlarınızı karşılayabilir; yüzme havuzunda ve terasta açık hava sinema ve barbekü alanlarında arkadaşlarınızla keyifli saatler geçirebilirsiniz. Suite’teki olanaklar bunlarla da bitmiyor. Yüzme havuzu, bilardo , masa tenisi, basketbol sahası ve fitness salonu ile sağlığınıza sağlık, gününüze renk katabilirsiniz. Suite’te ayrıca dart, tavla, satranç ve lagırt severler içinde ayrı alanlar mevcut. Her saate ayrı bir aktivite Suite’te sizlerle.

galeri

Konum

İzmir – İstanbul Çevre Yoluna 5 Dakika
İzban’a 6 Dakika
Menemen’e 10 Dakika
Çiğli’ye 12 Dakika
Karşıyaka’ya 15 Dakika

daire planları

şimdi başvurun!

Projelerimiz hakkında detaylı bilgi almak için bize ulaşın!

Bilgi Almak İçin
formu doldurunuz