Country Plus Black Projesinde Lansman Satışları Başladı

Country Plus Black Projesinde Lansman Satışları Başladı

FRH Yapı’nın yeni projesi Country Plus Black lansama özel fiyatlarla satışa çıktı. 52 villadan oluşan projede kişiye özel ödeme imkanı sunuluyor. 24 ay 0 faiz fırsatı ile satışa sunulan projede fiyatlar 1 milyon 950 bin TL’den başlıyor.

Menemen Seyrek’te 7 dönüm alan üzerinde hayata geçirilen Country Plus Black projesi 52 adet tripleks villadan oluşuyor. Site içerisinde müstakil yaşam konseptiyle hayata geçirilen projede her villanın müstakil bahçesi bulunuyor. Site içerisinde ortak bir havuz ve yürüyüş yolları bulunuyor.

Country Plus Black’te 203 metrekare ve 185 metrekareden oluşan 2 tip villa yer alıyor. Villaların tamamı 4+1 olarak tasarlandı. Projeden ev alanların, talep etmesi halinde villalar kış bahçeli 3+2 olarak da tasarlanabilecek. Kaynak: Country Plus Black Projesinde Lansman Satışları Başladı

Lansman satışlarına başlayan Country Plus Black’te fiyatlar 1.950.000 TL ile 2.750.00 TL arasında değişiyor. Esnek ödeme planlarının da olduğu projede yüzde 20 peşinatla farklı ödeme seçeneklerinden yararlanabiliyor. 60 ay vadeli proje bazlı konut kredisinin kullanılabildiği projede ayrıca 24 aya kadar 0 faiz imkanı sağlanıyor.

Projenin 24 ay içerisinde teslim edilmesi planlanıyor. Daha önce hayata geçirdikleri 7 projeyi de taahhüt ettikleri tarihten önce teslim ettiklerini belirten FRH Yapı genel müdürü Ferruh Örel, “Pandemide de krizde de projelerimizi erken teslim ettik. İnşallah burada da bir sürprizimiz olacak” dedi.

Seyrek’teki ilk yaşam projesinde karma bir yaşam sunduklarını belirten Örel, “Country Plus Trend’de 1+1, 2+1, 3+1 şeklinde karışık bir yaşam vardı. Bu projemizde tek tip yaşam olacak. Burada insanların sakince zaman geçireceği bir yaşam alanı oluşturmayı hedeflediğimizden çok fazla sosyal alana yer vermedik. Herkesin müstakil bahçesi var. Sosyal alan olarak sadece yüzme havuzu ve yürüyüş yollarına yer verdik. Sitede 7/24 güvenlik de olacak” ifadelerini kullandı.

SAKİN BİR YAŞAM

Country Plus markasıyla Seyrek’te 7 proje hayata geçirdiklerini hatırlatan Örel sözlerini şu şekilde sürdürdü, “Yaklaşık 1.000 bağımsız bölüm inşa ettik. İlk başlarda tamamen öğrencilere yönelik yatırım projeleri üretiyorduk. Trend projemiz ile karma yaşam projesi denedik. Çok büyük bir talep ile karşılaşınca villa projesine odaklandık. Karşıyaka’ya 15 dakika mesafede yer alması, otobana yakın olması, trafik sorununun olmaması, Foça’ya yakın olması, Bakırçay Üniversitesi’nin yeniden eğitime başlaması gibi faktörler burayı cazip hale getirdi.  Tüm yatırımlarımızı Seyrek’te gerçekleştiriyoruz. Öğrencilerin gelmesiyle evler dolmaya başladı ve Seyrek ekonomisi canlandı. Önceki projelerimiz reelde yüzde 100’ün üzerinde değer kazandı. Bu projemizde de yüzde 50 ile yüzde 100 arasında değer kazanacağını öngörüyoruz. Yatırım amacıyla da bu projemizi talep eden müşterilerimiz oluyor.”

İYİ GÜNDE DE KÖTÜ GÜNDE DE YATIRIMA DEVAM ETTİK

Seyrek’te ilklere imza attıklarını belirten Örel konuşmasını şu şekilde noktaladı, “Pandemi sürecinde insanların yaşam alışkanlıkları değişti. Evde geçirilen zaman arttı. Evden işini yürütenlerin sayısı arttı. İzmir depreminden sonra insanlar yüksek katlı yapılardan da uzaklaşmaya başladı. Şehir merkezine yakın, müstakil yaşama uygun, sakin ve az katlı yapıların bulunduğu bölgelere talep arttı. Bu anlamda Seyrek çok büyük talep gördü. Bu talebi görerek Country Plus Black projemizi geliştirdik. 7 yıldır Seyrek’te proje üretiyoruz. İyi günde de, kötü günde de yatırımlarımıza devam ettik. Bu bölgede hem konut hem de villa projeleri üretmeye devam edeceğiz.“