Karakalem Çalışmasından Gelen Bir Gerçek! Kaynak: Karakalem Çalışmasından Gelen Bir Gerçek!

Karakalem Çalışmasından Gelen Bir Gerçek! Kaynak: Karakalem Çalışmasından Gelen Bir Gerçek!

FRH Yapı ve Sertürk İnşaat ortaklığının 6. Projesi Country Plus Trend’te anahtar teslimleri yapıldı. Country Plus Trend sitesinde düzenlenen kokteylde ev sahipleri bir araya geldi. Projede yaşam temmuz itibariyle başlarken satışlar da tamamlandı. Kaynak: Karakalem Çalışmasından Gelen Bir Gerçek!

Country Plus markasının ilk yaşam projesi Trend’te anahtar teslimleri başladı. Country Plus Trend sitesi havuzu başında gerçekleşen anahtar teslim törenine katılan ev sahipleri komşularıyla tanışma fırsatı yakaladı. 

 

Sosyal mesafe ve maske kurallarına uyularak gerçekleşen törende kurdele kesildi ve balon uçuruldu.

 

FRH Yapı  genel müdürü Ferruh Örel, Sertürk İnşaat yönetim kurulu başkanı Serdar Işıldar projeden ev alanlara hayırlı olsun dileklerinde bulundu.

Projeden ev alan yatırımcılar ise memnuniyetlerini dile getirdi. Kriz ortamına rağmen firmanın çalışmalarına ara vermediğini ve taahhüt edilen tarihten önce teslimleri gerçekleştirdiğini dile getiren ev sahipleri inşaat kalitesinden de memnun.

İnşaat Deryası olarak projeden ev alanların görüşlerini aldık;

 

SATIŞ OFİSİNİN AÇILDIĞI GÜN İLK EVİ ALDI


Cemal Vahit: Projeden villa aldı

Çiğli’de oturuyorum. Apartman hayatından sıkılınca müstakil ev arayışına girdik. Kızım internetten dolaşırken Country Plus Trend’in görsellerini gördü. Biraz araştırınca Serdar beyin yaptığını öğrendik. Serdar bey Karşıyaka spor kulübünden arkadaşım. Hemen aradım. Abi satış ofisini yarın açıyoruz dedi. 11 nisan 2018’de satış ofisinin açıldığı gün gelip ilk sözleşmeyi imzaladım ve aldım. Beklediğimden çok daha fazlası oldu. Ekonomik kriz ve Pandemi krizine rağmen hiç durmadı. Ağustos-Eylül gibi teslim etmesi gerekirken haziranda teslim etti. Krizleri bahane edip geç de teslim edebilirdi ama erken teslim etti. Bu yüzden Country Plus bir marka.

KARAKALEM ÇALIŞMASINDAN GELEN BİR GERÇEK

 

Ayhan Vuranel: Arsa sahibi

Projenin yapım aşamasını biliyorum. Mehmet Örel beyin  özverili çalışmalarıyla oldu bu proje. Onun karakalem çalışmasından başlayarak bugünlere gelen bir gerçekti bu. Çevre düzenlemesiyle, inşaat kalitesiyle çok güzel bir proje oldu. Ben de buraya taşınacağım. Ev sahibi ve kiracı olarak geleceklere güzel bir yaşam diliyorum. Tüm ekibi tebrik ediyorum.

 

GÜVENEREK ALDIK, ÇOK MEMNUNUZ

 

Çağlar Kaya: Projeden villa aldı

Karşıyaka’da yaşıyorum. Eşim Seyrek’te öğretmen. Seyrek şehir dışında sakin bir yaşam imkanı sunuyor. Ayrıca şehir merkezine de otoban sayesinde çok kolay bir şekilde ulaşabiliyoruz. Çok memnunuz. Başka bir proje dolayıyla Ferruh beyi daha önce de tanıyordum. Bu zor dönemde projeyi bitirip teslim ettiler.

 

HEM YAKIN HEM SAKİN

 

Ufuk Önsal: Projeden villa aldı

Çiğli Bölge Eğitim Hastanesi’nde doktorluk yapıyorum. Eşim de Bakırçay Üniversitesi’nde çalışıyor. Hem yakın hem de sakin olduğu için burada yaşamayı tercih ettik. Seyrek’te böyle konsept bir yaşam projesinde ev alma fırsatı bulduğumuz için mutluyuz. Bu tür projelerin daha da yaygınlaşması gerekiyor.