Country Plus Cadde Satışa Çıktı!

Country Plus Cadde Satışa Çıktı!

Geçtiğimiz aylarda Seyrek’te ailelere yönelik ilk yaşam projesi  Country Plus Trend’i satışa çıkaran FRH Yapı ve Sertürk ortaklığı şimdi de Seyrek’te üniversiteye en yakın konumda ve tek etapta inşa edilen en büyük konut projesini hayata geçiriyor.

 

İzmir-Foça yoluna üzerinde 10 blok olarak hayata geçirilen projede 350 konutun yanı sıra 50 adet çarşı dükkan yer alacak. Proje 24 ay içerisinde tamamlanarak sahiplerine teslim edilecek.

12 bin metrekare arsa üzerinde yükselecek proje 10 bin öğrenci kapasiteli Bakırçay Üniversitesi’ne en yakın proje olarak dikkat çekiyor.

 

189 BİN TL’DEN BAŞLAYAN LANSMAN FİYATLARIYLA

 

1+1 loft, 2+0 plus ve 1+1 plus daire seçeneklerinin yer aldığı proje, öğrenci rezidans konseptinde hayata geçirildi. Country Plus Cadde projesinde daireler lansmana özel 189 bin TL’den başlayan fiyatlarla satışa sunuluyor. Yüksek kira geliri ile 12 yıl gibi kısa bir sürede kendini amorti edebilen daireler için kişiye özel ödeme seçenekleri sunuluyor.

 

Şirket bünyesinde yüzde 20 peşinat 36 ay vade 0 faiz ve 120 ay vade 0,99 faiz oranının yanısıra kişiye özel ödeme seçenekleri oluşturulabiliyor.

 

SEYREK’İN EN DEĞERLİ LOKASYONU

 

Projenin Seyrek’in en özel lokasyonunda hayata geçirileceğini ifade eden proje ortağı ve FRH yapı genel müdürü Ferruh Örel, “Seyrek’te hayata geçirdiğimiz 5 projemizde satışlarımızı kaba inşaatta bitirdik. Country Plus Palm projemizin satışlarını okul kapalı olmasına rağmen inşaat halinde bitirdik. Bu yılın ilk çeyreğinde satışa çıkardığımız Trend projesine çok büyük talep var. Bizim en iddialı olduğumuz projemiz Cadde projesi. Cadde projemiz üniversiteye en yakın ve Seyrek’in en değerli lokasyonunda yükseliyor. Henüz proje ruhsatı almadan sattığımız dükkan ve dairelerimiz oldu. Satışta olan 2 projemizi de daha kaba inşaat bitmeden satacağımızı düşünüyoruz” dedi.

 

SOSYAL ALAN YERİNE SOSYAL ÇARŞI

 

Trend projesinde geniş sosyal olanaklara yer veren Country Plus, Cadde projesinde Çarşı’yı ön planda tuttu. Ana yola 650 metre cephesi bulunan, bahçeli ve tabela değeri yüksek 50 dükkanın yer alacağı Çarşı’da öğrenciler aradıkları her şeyi bulabilecek. Country Plus Cadde çarşısını Seyrek’in merkezi haline getireceklerini belirten Ferruh Örel, “Çarşı projemizdeki dükkanların satış ve kiralama işlerini kendi şirketimizin bünyesine aldık. Bunun için ekip kurduk. Buradaki kiralamaları da biz üstleneceğiz. Kurumsal şirketler ile görüşmelerimiz olacak. Üniversite açıldığında binlerce öğrenci gelecek buraya. Bu öğrencilerin her şeyi bir arada bulabileceği bir merkeze, bir çarşıya ihtiyacı olacak. Country Plus Cadde tam olarak bu ihtiyaca cevap verecek. Bu çarşıda cafeler, bankalar, kırtasiyeler, pizzacı, hamburgerci, nargileci, balıkçı yani her şey olacak. Öğrenciler Seyrek dışına çıkma ihtiyacı duymayacak” dedi.

 

Sitenin sosyal olanakları arasında Güvenlik, açık otopark, kapalı yüzme havuzu, yürüyüş yolu ve peyzaj alanları yer alacak.

 

 İzmir Foça yolu üzerinde, Bakırçay Üniversitesinin dibinde yer alan Country Plus Cadde Seyrek projesi çevreyoluna 5 dakika mesafede yer alıyor