Seyrek | Palm

Seyrek | Palm

​Country Plus Palm Farkı

Country Plus Palm, Bakırçay Üniversitesi’ ne 600 metre uzaklıkta olması ile üniversiteye yürüme mesafesindedir. Country Plus Palm sosyal olanakları ve mimarisi ile öğrencilere keyifli yaşam alanı sunmaktadır.

Daire Özellikleri

29 daire ve 3 dükkan toplam 32 bağımsız bölümden oluşan Country Plus Palm; 1+1 ve 2+0 dairelerini farklı tip ve metrajda tasarlayarak, Seyrek’te kazançlı yatırım yapmak isteyenlere sunuyor.

Palm’e Güven!

Güvenliğin üst seviyede tutulduğu Palm’ de kapalı devre kamera sistemi bulunmakta ve görüntülü diyafon sayesinde ekstra güvenlik sağlanmaktadır.

Genel Özellikler

Radye temel üzerinde betonarme karkas yapısıyla yükselen Palm’in dış cephesinde modern çağdaş ve özgün malzemeler kullanılmaktadır. Palm’ de doğal gaz merkezi ısıtma sistemi ve 10 kişi kapasiteli asansör bulunmakta olup aydınlatma hareket sensörlü ünitelerle sağlanmaktadır.

Sosyal Olanaklar Country Plus Seyrek, öğrencilerin yaşadıkları alanlarda sosyal olanaklardan hangilerine sahip olmak istediklerini analiz ederek 8 farklı projeyi haya geçirdi ve her birini farklı özelliklerle donattı. Country Plus Palm’de sunulan sosyal olanaklar konumu ve mimari yapısının özellikleri sayesinde çok çeşitli, çok eğlenceli! Cafelerinde ve gezinti alanlarındaki banklarda günün yorgunluğunu üzerinden atabilir, terasta açık hava sinema ve barbekü alanlarında arkadaşlarınızla keyifli saatler geçirebilirsiniz. Palm’deki olanaklar bunlarla da bitmiyor. Palm’de ayrıca masa tenisi, langırt, dart, tavla ve satranç severler içinde ayrı alanlar mevcut. Her saate ayrı bir aktivite Palm’de sizlerle.

galeri

Konum

İzmir – İstanbul Çevre Yoluna 5 Dakika
İzban’a 6 Dakika
Menemen’e 10 Dakika
Çiğli’ye 12 Dakika
Karşıyaka’ya 15 Dakika

daire planları

şimdi başvurun!

Projelerimiz hakkında detaylı bilgi almak için bize ulaşın!

Bilgi Almak İçin
formu doldurunuz