Seyrek | Trend

Seyrek | Trend

​İzmir’in Parlayan Yıldızı Seyrek

Karşıyaka’ ya 15 dk. Mesefade, Ulaşım ve trafik derdi olmayan, çevreyolu ulaşım rahatlığı ile şehir merkezine yakın, aynı zamanda tertemiz havası ve doğasıyla , bölgede bulunan üniversite ve kolejlere ev sahipliği yapmakta, İzmir- Foça güzergahının ortak noktası ve uğrak merkezi konumundadır.

Yatırımın Gözbebeği ve COUNTRY PLUS FARKI!

Son 2 senede İzmir’in en çok yatırım alan bölgesi Seyrek’ de COUNTRY PLUS ailesi olarak; Vitrin, Suite, Cooridor, Uniway ve Palm’den sonra TREND 6.Projemizdir. Tüm konut projelerimizin satışları kaba inşaat seviyesinde tamamlanmıştır. COUNTRY PLUS yatırımcılarına her projede %50-60 arası prim kazanandırarak Seyrek’i “Yeni Yatırım Merkezi” haline getirmekte ve “Seyrek’e değer katmakta” dır.

Enerjinin Yükseldiği Yer Seyrek!

Üniversite ve Kolejlere ev sahipliği yapan Seyrek beldesinin aynı zamanda İzmir-Foça Yolu aksında olması, İZMİR-İSTANBUL Çevreyoluna 5km uzaklıkda olması, İZBAN’a 5 dk mesafede bulunması, 15.000 öğrenci ve eğitim görevlisi potansiyeli ve köy meydanına 1 dk mesafede olması TREND’i ister yatırımlık ister oturumluk bir proje haline getiriyor.

Her Daim TREND!

Modern Mimarisi , Site Konsepti, 7/24 Güvenliği, Doğalgaz Isıtmalı, Deprem Yönetmeliğine Uygun Yapı, Güçlendirilmiş Zemini, Isı Yalıtımı, Zemin ve Çatı İzolasyonu, Betonarme Karkas Yapısı, Güçlü Radye Temeli, TV-Uydu Sistemi, İnterneti, Görüntülü Ekran Diyafonu, Peyzaj Alanı Açık Otoparkı, Açık Yüzme Havuzu, Mini Golf ve Basket Sahası, Aletli Açık Spor Alanı, Yürüyüş Yolları, Çocuk Parkı ve Farklı tiplerde ki zengin daire seçenekleri ile TREND sizlerle buluşuyor.

Sınırlı Sayıda Bol Seçenekli Daire Tipleri!

1+1 Loft , 2+1 Loft , 2+1 Dubleks, 3+1 Dubleks ve Tripleks 3+1 Villa tipi geniş bir yelpaze seçeneği sunuyor. Sonunda aradığınız ve özlediğiniz aynı zamanda ulaşılabileceğiniz yaşama Trend le elde ediceksiniz.

Emekliliğiniz Tadına Varın!

Villa ve Dubleks dairelere özel botanik bahçe alanlarında; biber, domates, salatalık, nane yetiştirip sofranızda organik hayatın tadını çıkarın. kendinize ait bu özel yaşam alanınızla artık emekliliği beklemenize gerek kalmayacak. Sımsıcak komşu ilişkileri ile dostlarınızla beraber barbekü alanları sizleri bekliyor.

Profesyonel Yönetim

Ortak alanlarda; peyzajınıza bakan bahçıvanınız, her hafta temizlenen binanız, düzenli periyotlarda bakılan asansörleriniz, hergün sulanan çiçek ve çimleriniz, sorun çözmede uzmanlaşmış site teknik hizmet personel kadrosu ve adaletli paylaşımlarla toplanacak olan aidat hizmeti. Siz yaşamın keyfini çıkartırken, profesyonel yönetim sizin için çalışıyor olacak.

TREND’te Tatil Tadında Bir Yaşam Var!

Sizler dilerseniz havuz başında komşularınızla muhabbet edebilir yada ailenizle beraber eğlenceli vakit geçirebilir yada havuzun içine gömülü şezlonglarda güneşlenip, okumanın keyfiyle günün yorgunluğunu atabilirsiniz. TREND’in %70 ‘i yeşil alan ve peyzaja sahip mükemmel bir görsel manzarası sizleri kucaklıyor. Şehir merkezine hem yakın hemde tertemiz havası sizi her yeni güne zinde uyandıracak.

Hayalinizdeki Yaşam Sonunda Gerçek Oluyor!

Country Plus Trend’te hayal edip istediğiniz ama ulaşılabilirliğin dışında kalan projelerden kendi ön plana çıkarmış muhteşem bir yaşam sizleri bekliyor.

galeri

Konum

İzmir – İstanbul Çevre Yoluna 5 Dakika

İzban’a 6 Dakika

Menemen’e 10 Dakika

Çiğli’ye 12 Dakika

Karşıyaka’ya 15 Dakika

daire planları

şimdi başvurun!

Projelerimiz hakkında detaylı bilgi almak için bize ulaşın!

Bilgi Almak İçin
formu doldurunuz